Rozpis plavání Česká Lípa – září 2020

Klienti, kteří skončili kurz v únoru 2020 budou platit 10lekcí – 1850,- a odplavou si 12 lekcí, začátečníci platí 10 lekcí – 1850,- a odplavou si 10 lekcí.

Klientům, kterým dlužíme 2 lekce ze zimního kurzu a na nový kurz již nenastupují, mohou si 2 lekce zarezervovat v kalendáři náhrad.

PLATBA + REGISTRACE A REZERVACE

Registraci na všech 10 lekcí v kalendáři si udělejte před 1. lekcí!!! Kalendář na nový kurz bude aktivní od  13. 9. 2020!

Začátek kurzu Česká Lípa:    15. 9. 2020 – úterý

Relax bazén – instruktorka Klára

09:00 – 9:30

Korfová E., Korf J., Čulíková V., Munzarová A., Kopecký D.,Junek M.,Loštáková T.

09:30 – 10:00

Dittrich S., Hájíček M., Suk M., Lípová J., Sovičková N.,Rácová M.,Vassik  M.,Pryšingerová E.

 

Výukový bazén – instruktorka Klára

10:00 – 10:30

Maixner A., Lukavcová M.,Vidličková B., Půček L., Dvořáková T., Choma L.,Dvořáček E.,Novák T.

10:30 – 11:00

Koncová M., Kvapilová A., Hubáčková Z., Forková V., Hodovník J., Dvořák D.,Stýblo Š.

 

Výukový bazén – instruktorka Blanka

11:00 – 11:30

Bernardinová L., Skočovská S., Jelínek P., Spejchal A., Vokálová V., Michalíková S., Koníčková J.

11:30 – 12:00

Kuchařová E.,Mandát T., Veverková E., Kováčová K., Brázda K., Fořtová L.,Malá A.

Výukový bazén – instruktorka Světlana

12:00 – 12:30 

Bílková D., Ševčík J., Kunešová A., Košvanec L., Lukešová M., Zahrádková A., Dolejš V.

 

Whirlpool – instruktorka Světlana

11:00 – 11:30

Levinský T., Chocholoušek J., Hornychová R., Volf O., Paszek O., Hrňová A., Hanžlová A.,Holubovská D.

11:30 – 12:00 

Bečvaříková A., Šváb V., Češková B., Papcunová R., Tatíčková E., Havle O., Knot A., Bačkovský R.

Whirlpool – instruktorka Blanka

12:00-12:30

 Heřman F., Tesárková T., Bačkovská N., Šohaj M., Stockl M., Myslivečková J.,Caska J.,Licko F.

12:30 – 13:00

Vaněk M., Artl K., Rálišová E., Židlický M., Madarová L., Tichá I.,Vlčková Š.,Horáková A.

Výukový bazén – instruktorka Světlana

16:30 – 17:00

Bernardinová S., Machová M., Rajsiglová E., Poživilová L., Dvořáčová I., Kozuková E., Dvořáková A., Sorrerová N.

17:00 – 17:30

Synák P., Macoun V., Hornych A., Koubková T., Měchura M., Filipi M., Levinský O.,Vidner J.

17:30 – 18:00

Lípa R., Majerčák J., Nerad Š., Kubát M., Formánková V., Molnárová A., Cinibulk J.,Prádel M.

 

Začátek kurzu Česká Lípa:    17. 9. 2020 – čtvrtek

Výukový bazén – instruktorka Klára

8:00 – 8:30

Penz M., Dvořák Fr.,Marušková E., Příhodová A.,Novotný T.

8:30 – 9:00

Filipi M., Svačina J.,Zavodský T., Kubová M., Jinek F., Myšková A.,Janko A.

09:00 – 09:30

Záruba S., Motejzíková B., Kotěborský D., Bezoušková J., Pitrušková A., Lhoták J., Sloupová B., Lanšperk M.

09:30 – 10:00

Pavlíčková M., Jombíková A., Lodinská T., Svíčka T., Smoluchová A., Mádlová V.,Perný J.,Volenec M.,Mesiarkin M.