INFORMACE O KURZU

úterý: whirlpool

Začátek kurzu: září, leden, duben

10lekcí /2100,-

plavecký bazén Česká Lípa

úterý: výukový bazén, relax bazén

Začátek kurzu: září, leden, duben

10lekcí /2100,-

plavecký bazén Česká Lípa

čtvrtek: výukový bazén

 

Začátek kurzu: září, leden, duben

10lekcí /2100,-

plavecký bazén Česká Lípa

 • Sourozenecká sleva: 20% z částky nižšího kurzu (př. Eva navštěvuje kurz Česká Lípa – 1850,-. Adam navštěvuje kurz Česká Lípa ZŠ Sever – 1300,-, sleva se počítá z kurzovného Adama tj. 1300 – 20% = 1040,-. Celkem tedy Eva a Adam zaplatí 2890,-. )
 • Kurzovné musí být uhrazeno 3dny před nástupem do kurzu dle provozního řádu Plavecké školičky Žabička, jinak nelze do kurzu nastoupit.
 • Uvedené časy jsou vždy začátky lekce ve vodě proto doporučujeme dostavit se 20 minut před začátkem Vaší lekce.
 • Na první lekci maminky přinesou potvrzenou přihlášku od pediatra, kterou nechají v šatně v označených deskách (platí pouze pro nováčky, stávajícím plaváčkům platí původní přihláška). Na lekci (do vody) vstupuje vždy pouze 1doprovod+1dítě!!! (sourozenci apod.jen po předešlé dohodě s instruktorkou). Doprovody na břehu jsou povoleny bez omezení,ale dle hygienických zásad tj. v plavkách nebo šortkách po předchozím osprchování nohou.
 • Dále s sebou hygienické potřeby, plenku do vody a jednorázovou podložku.
 • Rozpisy lekcí najdete na úvodní stránce v sekci AKTUALITY.

 

 

ROZPIS KURZŮ

NÁVOD NA REGISTRACI

 1. Dle rozpisu plavání (v aktualitách na úvodní straně) si najděte v kalendáři svůj den a hodinu, kdy začínáte 1. lekci plaváníčka.
 2. Klikněte na Vaši danou výukovou hodinu.
 3. Klikněte na přihlaste se do rezervace rozvrhu.
 4. Vytvořte si nový uživatelský účet – vyplňte údaje.

TEĎ JSTE SI VYTVOŘILI SVÉ REGISTRAČNÍ ÚDAJE

 1. Vraťte se k rozvrhu plavání a klikněte opět na 1. den a hodinu, kdy začínáte plaváníčko.
 2. Nová rezervace.
 3. Vyplňte tabulku a dokončete kliknutím na tlačítko Vytvořte Rezervace.
 4. Náhrada – klikněte do lekce, kde je volná kapacita – dáte nová rezervace a zadáte „pouze tato“

PRÁVĚ JSTE SI ZAREZERVOVALI JEDNOTLIVÁ PLAVÁNÍ PO DOBU 10 LEKCÍ, ZDE TAKÉ MŮŽETE MĚNIT SVOJE REZERVACE A ODHLAŠOVAT SE Z LEKCÍ, POKUD NEBUDETE MOCI DORAZIT – VŽDY MAX 12 HODIN PŘED DANOU HODINOU, JINAK REZERVACE PROPADÁ BEZ NÁROKU NA NÁHRADU!