CAORLE 2019

Jako každý rok jsme se i letos vydali ve spolupráci s CK Eva Šulcová do slunné Itálie, na sever, do městečka Caorle. Pobyt jsme uskutečnili na konci května a počasí jsme měli akorát tak ideální jak na slunění, tak i na výletování po městě a přilehlém okolí. Prvních pár dní jsme absolvovali s dětmi ranní plaváníčko, které i přes nižší teploty všichni skvěle zvládaly. Po obědové pauze jsme už stavěli hrady z písku, otužovali se v moři a nebo také v plážovém baru a ochutnávali místní speciality. Z nabídky fakultativních výletů jsme navštívili například krásné jezero Lago di Garda a nebo mořské akvárium v Lido di Jesolo. Za památkami jsme vyrazili do historických Benátek a ve večerních hodinách jsme brouzdali romantickými uličkami města Caorle, které v tuto dobu nebylo ještě zaplněno turisty, takže fronty na zmrzlinu nás nikde nezaskočily! Pár okamžiků jsme pro vás i zdokumentovali, tak se můžete mrknout na průřez naším týdenním pobytem. Budeme se těšit zase příští rok!