Zahájení kurzů září 2020 – VARNSDORF

Vážení rodiče,
kurzy Varnsdorf budou začínat též v září. Dlužné 2 lekce z předešlého kurzu vám budou odečteny z následujícího kurzu a 1 si můžete nahradit pomocí kalendáře náhrad – celkem tedy 3 lekce! Kdo nebude pokračovat, může si nahradit podle volných kapacit v kalendáři.
Prosíme všechny, kteří budou pokračovat, aby si udělali on-line přihlášku co nejdříve a do poznámky napsali, ze jste pokračující klienti. Nové maminky, které měly nastoupit s dětmi na dubnové kurzy 2020, aby si udělaly též znovu. Podle příchozích přihlášek pak uděláme nové rozpisy, které budou uvedeny na webových stránkách v aktualitách – budeme avizovat na Facebooku i instagramu.
? Pokud vám chybí plavání a nemůžete se už dočkat zářijových kurzů, připomínáme ještě pár volných míst na Kolínské boudě – termín SRPEN! ?
Těšíme se na vás!
Tým Žabička ?