Znovuotevření kurzů

Vážení rodiče,

od 18. 6. začínáme s kurzy ve Varnsdorfu dle platného rozpisu z podzimu 2020. Do konce letních prázdnin doplaveme dlužné lekce z podzimu s přestávkou kvůli pobytu na Kolínské boudě. A poté budou zbývající termíny vypsány opět na Facebooku, Instagramu a webových stránkách.

Od září začínáme nové kurzy, na které uzavíráme přihlášky do 30. 7. 2021.

Co se týká testování, tak jsou klasické podmínky jako do ostatních veřejných prostor. Antigenní test ne starší 72 hodin, doklad o prodělání nemoci do 180 dní a nebo doložení očkování po alespoň první dávce starší více jak 30 dní. Děti testované být nemusí.

S vedením Sportareálu Česká Lípa jsme stále v jednání, ale vypadá to, ze bychom mohli kurzy začít začátkem srpna. Budeme vás v nejbližší době informovat.

Moc se na vás těšíme na plavání! 😍🐸