KOLÍNSKÁ BOUDA 2019

V neděli 30. 6. 2019 jsme se vydali na rodinný zájezd do Krkonoš spojený s kojeneckým plaváním na Kolínskou boudu. Počasí jsme měli na objednávku, takže jsme si každý den užívali naplno! Ráno jsme zahájili bohatou snídaní, abychom načerpali energii na ranní plaváníčko a poté jsme vyráželi každý po své ose na různé výlety. Kolínská bouda má ideální umístění jak pro pěší výlety do širokého okolí, tak i trasy pro výlety s kočárky. Přinášíme vám opět několik fotek, abyste mohli i vy částečně nahlédnout, jaké jsou možnosti vyžití na Kolínské a třeba vás naladíme opět na příští rok.

Absolvovali jsme například výlety na rozhlednu Hnědý Vrch, lanovkou vyjeli na Portášky, navštívili jsme lesní hrádek Aichelburg a zadovádět jsme si byli v Relax parku na Černé hoře.

Náš pobyt jsme zakončovali pohádkovým karnevalem, kde byly děti odměněny za velice vydařené masky a poté jsme si opekli přímo u chaty buřty na rozloučenou.

Děkujeme všem zúčastněným a brzy zase na viděnou!